Tesařské práce

Konstrukce krovů

Rozhodli jste se postavit nový krov, rekonstruovat nebo jen vyztužit? Vše je možné a rádi Vám vyhovíme. Možnost nechat si postavit pergolu je tu také, snad Vás naše fotogalerie referencí inspiruje a nakopne tím správným směrem.

Náš tesař používá jak techniky starých mistrů, tak nové postupy a spoje. Stále využíváme pevnosti dubových kolíků, ať už pro pevnost nebo okrasu. Kvalitní dřevo je základ!

Krovy stavíme s přesností na 1mm. Nabízíme i plynování a deratizaci proti dřevomorce a ostatním parazitům. Pokud máte něco na srdci, obraťte se na nás, rádi Vám vyhovíme.

 Při  konstrukci krovu je třeba myslet předem na to, jaký typ střechy budete chtít, také jakou krytinu zvolit a především zateplení střech.

 

Ceník tesařských prací?

Ceník tesařských prací nelze moc rozebírat, dnes je vše velice individuální. Materiálu nespočet, možností taktéž a každý má jinou představu jak o díle tak o ceně. Nejlepší je vždy cenu individuelně sestavit.

Vélké firmy, stavebniny Vám doporučí materiály správné skladby a výhodnou cenu. Ale pokud nejste tesař nevíte, co všechno na práci potřebujete; a na tom Vás obchodník ošidí. Udělá nižší cenu než Váš tesař, ale už Vám neřekne, co všechno v nabídce chybí, a pak se nestačíte divit, že ve finále jsou stavebniny dražší než tesař.

 

Tesařské práce 

Tesařské práce; "Statný tesař, vlasy plné pilin, hoblinek a ta krásná vůdě dřeva a smůly." Pod tímhle pojmem si představíme velké i malé konstrukce krovů všech tvarů a na tomto základu stojí celá střecha. Tesařské práce jsou milimetrové záležitosti, kdy se nesmí tesař splést. Tato díla, ať už starodávné nebo novodobé, obdivuje celý svět.

Tesařství; je obsáhlý pojem plný spojů, které byste na dvou dlaních nespočítali, trámů, o kterých jste neslyšeli a nevěděli, že tohle všechno musí být součástí krovu, aby stál a fungoval, jak má. Rovina a úhly hrají velkou roli a od nich se odvíjí následná kvalita, ale to klíčové, od čeho to začíná, je mistr Tesař.

Tesař je náš základní kámen pro střechy. Od jeho díla se odvíjí další, které nesmí skončit pochybením, a tak svou práci musí odvádět velice kvalitně a přesně. Ne každý může být tesař a ne každý mistr. Sbírá spousty zkušeností, má představivost o které málo kdo ví, ale hlavně musí umět skvěle počítat! Každá chyba je drahá zkušenost a dřina.

Neváhejte nás kontaktovat s poptávkou nebo nás navštivte v našem sídle s kamennou prodejnou v Turovci poblíž Tábora.

Máte zájem o střechu,
která přežije celé generace?

Potřebujete znát další důvody, proč si zvolit právě nás? Klidně se
zeptejte přes poptávkový formulář.

1

Máme zkušenosti a ručíme za kvalitu

Za 25 let existence firmy máme drahé a těžce nabyté zkušenosti. Za svou práci ručíme.

2

Jsme cenově dostupní

Jen na Vás záleží, kolik investujete do střechy. Nejdražší není vždy nejlepší.

3

Poskytujeme časovou flexibilitu

Každý den v terénu, nonstop na telefonu i e-mailu. Rádi pomůžeme.

4

Pravidelně (se) školíme

Rok co rok, zimu co zimu, podstupujeme teoretické a praktické školení.

5

Získáváme ocenění a diplomy

Vlastníme mnohá ocenění a různé diplomy. Jsme na to patřičně hrdí.

6

Klienti si nás váží

Zeptejte se našich zákazníků a uvidíte sami. Naše motto: Slovo chlapa a férové jednání.

Poptávkový formulář