Střechy Bohemia
Opravy střech

Opravy a servis střech 24/7

Je Vaše střecha v havarijním stavu a potřebujete okamžitou pomoc? Žádný stres, servisní technik je už téměř na cestě.

Objednat servisního technika
 Platí do: 30.6.2024

Tři kroky vedoucí k opravě Vaší střechy

1

Zde na webu objednáte výjezd specializovaného servisního technika.

2

Technik se Vám telefonicky ozve, zhodnotí situaci a domluví termín příjezdu.

3

Na místě prověří stav Vaší střechy, navrhne řešení a provede opravu.

Objednat servisního technika

Nejčastěji Vás zajímá

Ihned po objednaní je požadavek odeslán přímo na telefon servisního technika. Ten se s Vámi obratem spojí, zhodnotí situaci a domluví termín příjezdu.

Technik zpravidla vyjede do 24 hodin, kompletní servis je vyřízen nejdéle do 5 pracovních dnů od objednání (pokud se tedy nedomluvíte na jiném termínu).

Při komunikaci s technikem dostanete přesná doporučení, aby nedošlo k újmě na zdraví a dalším majetku. Servisní objednávky vyřizujeme v co nejkratším možném čase, a proto téměř jistě nebude potřeba Váš fyzický zásah. Většinou postačí, když pouze vyčkáte.

Pokud se jedná o námi provedené dílo, automaticky dostanete záruku - 24 měsíců. Pochopitelně však nezodpovídáme za místa, která nezasahují do místa opravy, nezodpovídáme ani za původní konstrukce, prvky a materiály.

Díky platbě předem nedochází ke zbytečným výjezdům - technik tak má 100% jistotu, že vyrazí na místo, kde ho opravdu potřebují.

Finální cena bude stanovena na základě Vašich požadavků, cenách použitých materiálů a tarifním pásmu, ve kterém se nachází místo opravy. Cena dopravy a výjezdu technika je stanovena dle tarifního pásma a dozvíte se ji ihned po zadání místa opravy do objednávkového formuláře.

Ano, právě to nás odlišuje od ostatních. Jiné firmy Vás raději odkáží přímo na původního realizátora (a mohou nastat problémy).

Nejpohodlněji si servis objednáte přímo zde na webu. Také se s námi můžete spojit e-mailem i telefonicky. S radostí Vám zodpovíme jakékoli další dotazy.
Objednat servisního technika
Opravy střech - Střechy Bohemia s.r.o.

Střechy známe jako vlastní boty

Tomuto řemeslu se věnujeme celý život, za ta léta jsme realizovali stovky střech po celé ČR. Vyznáme se v materiálech, známe jejich kvality a víme, jak s nimi pracovat. Děláme poctivě, a proto umíme předcházet problémům se střechou.

Opravy a servis střech - Střechy Bohemia s.r.o.

Vyznáme se v materiálech, jejich kvalitě a víme, jak s nimi pracovat

Opravy Střech - Creaton
Opravy Střech - Puren
Opravy Střech - Fatra
Opravy Střech - Prefa
Opravy Střech - SFS
Opravy Střech - EVROMAT

Mějte střechu v perfektním stavu

Specializovaní servisní technici ze Střechy Bohemia s.r.o. vše prověří, zkontrolují a dají do pořádku. Díky tomu získáte jistotu, že se Vám nepříjemnosti se střechou nebudou již opakovat - za to ručíme.

Objednat servisního technika
Kontakty

Střechy Bohemia s.r.o.

Turovec 34
391 21 Turovec
IČO: 25176072
DIČ: CZ25176072
Zobrazit na Google Maps nebo Mapy.cz.