Zateplení střech

Zateplení střech

Když se dostaneme k zateplení střech ne každý sdílí stejný názor. Zde se přesvědčíte sami.

Mezi nejčastější dotazy patří:

  • Proč zateplení střech, mám zateplenou fasádu.
  • Vyhazovat peníze za zateplení šikmé střechy?
  • Stojí to peníze, ale skutek utek.
  • Nemá to cenu, je to investice do ničeho.

Přesně tohle tvrdí lidé, kteří nedostanou poctivé informace a radu profesionála, mistra ve svém oboru. Proto abyste zvážili zateplení střech uvedeme příklad.

Máme třeba sedlovou střechu, dnes jedna z nejvíce využívaných, zateplíme ji PIR panely, které mají lepší izolační vlastnosti.

Cenu za materiál a práci uvést nemůžeme, nemáme totiž rozměry ani plánek.

Ovšem při tomto zateplení šikmé střechy, které za 15 - 20 let zaplatíte minimálně 2x, se není o čem dále bavit.

A kolik vlastně za tu dobu ušetříte? Minimálně 200 000 Kč a to potěší každou rodinu.

Navštivte nás a my Vám poskytneme informace, které se nikde jinde nedovíte. Ničím se netajíme a chceme předávat své zkušenosti jak zákazníkům, tak mladší generaci.

 

Izolace ploché střechy

Zkušenosti z oblasti izolace ploché střechy je třeba předat dál a Vám navrhnout řešení, které šetří Vaše peníze, čas a starosti.

Tepelná izolace střechy je náročnější, nejdůležitější je její sklad, tak aby nevznikaly tepelné mosty. Aby se do ní nedostala nežádoucí vlhkost. Největší důraz se klade na kotvení této izolace.

 

Zateplení plochých střech

Je zároveň pojem tepelná izolace ploché střechy, tudíž to samé co v předchozím odstavci. Pokud se bavíme o izolaci jsou dva druhy, tepelná izolace a hydroizolace.

Tepelná je rozvedena v odstavci izolace ploché střechy a pojednává o zateplení.

Hydroizolací se myslí krytina například PVC folie, která zadržuje vodu. V oblasti plochých střech jsme profesionálně proškoleni. Navštivte nás a seznámíte se s informacemi o kterých jste neslyšeli.

 

Zateplení šikmé střechy

Většina z nás si pod pojmem zateplení šikmé střechy představí spoustu práce a nefunkční systém. Bohu díky, opak je pravdou. Systém je složitý, náročný a musí se u něho velice dobře počítat, ale za to se Vám vše několikrát vrátí.

Pokud chcete mít klid a ušetřené peníze, pustíme se do zateplení ploché střechy. Navštivte naši firmu a zjistěte jak ušetřit a být spokojený.