Proč zvolit nás

Cenová dostupnost

Zvolte si variantu, která vám bude vyhovovat. Na nás je navrhnout spolehlivou střechu, která musí být vždy funkční a odolná všem vlivům.

Vybíráte už jen mezi krytinamy a dalšímy designovýmy doplňky, tím se ceny různě liší a snižují nebo navyšují. Platí ale jedno pravidlo, pokud víte kolik chcete investovat, tak zpracujeme a vybereme to nejlepší co půjde.

 

Zkušenosti a záruka kvality

Oficiálně jako firma fungujeme od roku 1998. Učili jsme se od starých mistrů a díky tomu jsme dnes na pozici kterou jsme si přáli. Za několik let praxe a tvrdého chodu rodinné firmy jsme schopni vyhovět v oblasti střech a izolací ve všech směrech. Neříkáme slovo NE a každou výzvu přijmeme s pokorou. Platí u nás slovo chlapa a pevný stisk ruky.

 

Pravidelná školení

Naše práce je náš koníček, takže když se léto zeptá co jsme dělali v zimě odpověď je jasná!

Ke konci každé sezony začínáme se školením u veškerých dodavatelů naší firmy a neustále se učíme nové technologie a postupy.

Pakliže jsou školení u konce přesuneme se na vlastní dílnu kde trénujeme na trenažerech naši zručnost a kvalitu provedení práce.

 

Uznání klientů

Je jedno jestli jste nový nebo stálý zákazník. Naše pečlivost a pomoc je vždy na místě!

Každý je vítán. Uznání našich klientů nás provází dnes a denně a hřeje na srdci, když víme, že jsme zase přispěli zajímavou stavbou nebo pomohli v nesnázích.

Jestli si chcete ušetřit nervy, mít klid a kvalitně odvedenou práci, tak jsme tu pro vás.

 

Ocenění a diplomy

Nepovažujeme se za mistry světa, ale za mistry řemesla a tovaryše. Jelikož jsme už nějaký ten rok vyučeni, tak se nám podařilo za uplynulý čas posbírat ocenění a diiplomy za různé soutěže zručnosti a preciznosti.

Pokud se sami chcete přesvěčit navštivte naší dílnu s místností nepřeberného množství druhů krytin a spousty zarámovaných ocenění. Rádi Vás u kávy přivítáme.

 

Flexibilita

V terénu jsme každý den a to i o víkendu! Dva telefony jsou neustále v pohotovosti, takže se vždy dovoláte. Vždy je možnost se setkat a probrat to, co máte na srdci.

Časově se vždy domluvíme aby to vyhovovalo oběma stranám.